Realizácie

Realizácie fotovoltických elektrární

Inšpirujte sa našimi realizáciami, ktoré sme zabezpečili pre našich zákazníkov. Máme riešenia pre každého. Nezáleží, či máte rovnú strechu alebo sedlovú, naši odborníci si poradia s každým typom. Staňte sa aj vy majiteľom vlastnej fotovoltickej elektrárne.  

Sme tu pre vás

Láka vás myšlienka byť energeticky nezávislý, ale obávate sa zdĺhavých procesov, nejasností a komplikácií spojených s nákupom, inštaláciou a spojazdnením solárnych panelov? 
 
Naším cieľom je spraviť celý proces čo najjednoduchším a najtransparentnejším pre vás. Od prvej konzultácie, cez vypracovanie návrhu solárneho systému presne na mieru vašim potrebám, až po dovoz kvalitného materiálu a profesionálnu inštaláciu. A to nie je všetko! 

Vybavíme za vás aj všetky potrebné administratívne záležitosti a papierovačky, takže sa nemusíte o nič starať.

WOODCOTE Energy je členom SAPI

a odporúčaným realizátorom fotovoltických zariadení!

Sme hrdým členom SAPI (Slovenská asociácia fotovoltického priemyslu a obnoviteľných zdrojov energie).

 

SAPI je profesionálne záujmové združenie, ktorého poslaním je podpora rozvoja udržateľnej obnoviteľnej energetiky na Slovensku, pričom zastupuje tento sektor pri rokovaniach s inštitúciami ako MH SR, ÚRSO, OKTE, SEPS a NR SR.  V rámci nášho členstva sme sa zaviazali k dodržiavaniu Kódexu inštalatéra FVE, čo vám dáva istotu kvalitne a profesionálne vykonanej montáže a legalizovania vašho fotovoltického zariadenia.